Sazba za hodinu

rozbalit

Pomocná síla v kuchyni

referenční číslo: 6508329d4e7e941a480d1b02 | aktuálnost: 30.09.2023

Quality Hotel Ostrava City****

Imperial Hotel Ostrava****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, přijme do kuchyně k mycí lince pomocnou sílu. Možnost spolupráce formou brigády (DPP, DPČ). Směny ranní (6:00 - 14:30 hod.) a odpolední (13:30 hod. - 22:00 hod.) i So a Ne.

Pomocná síla v kuchyni

Náplň práce: udržování čistoty na myčce nádobí včetně obsluhy dvou myček (zajištění čistoty nádobí a ukládání nádobí do regálů).

 

Požadujeme:

- pracovitost a cit pro čistotu

- spolehlivost  

 Nabízíme:  

- stabilní přivýdělek

- příjemné pracovní prostředí

- odpovídající mzdové ohodnocení  

- stravování 25 Kč/oběd nebo večeře 

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 130 - 130 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Hornopolní 3313/42, Moravská Ostrava a Přívoz, 70200

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: pomocná síla v kuchyni

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Benefity: Závodní stravování

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty, Azylanty