Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Léto, pohoda, zmrzlina!

referenční číslo: 45642 | aktuálnost: 01.07.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Léto, pohoda, zmrzlina!

Náplň práce

Baví tě léto, pohoda a hlavně zmrzlina?! Tak to by tě měla zajímat tahle brigáda! Pro našeho klienta specializujícího se na výrobu a prodej zmrzlin a nanuků hledáme šikovné brigádníky, kteří by pomáhali s prodejem nanuků v Karlíně a v Holešovicích, ale i na různých festivalech v okolí Prahy. Pokud se nebojíš komunikace se zákazníky a chceš zkusit něco nového, pak hledáme právě tebe!
Nabízení a prodej nanuků zákazníkům na prodejním kole (kolo stojí na místě, není potřeba nikam šlapat) Komunikace se zákazníky Zodpovědnost za tržby Doplňování zboží Udržování pořádku a čistoty prodejního kola/stánku

Požadujeme

Platný potravinářský průkaz Dress code: černé nebo bílé tričko, pohodlné kalhoty nebo šortky Příjemné vystupování a spolehlivost Ochota dojíždět mimo Prahu – lokality v okolí Benešova apod.

Nabízíme

Brigáda formou DPČ Mzda 170 Kč/hod. Lokalita Karlín nebo Holešovice Práce v zajímavém, pohodovém prostředí - můžeš se podívat na různé super festivaly a jiné akce Nástup možný ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 170 - 170 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda