Sazba za hodinu

Brigáda v supermarketu - 150 Kč/hod

referenční číslo: 41186 | aktuálnost: 13.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme brigádníky na prosinec.
na starosti budete mít obsluhu pokladny a markování zboží budete pracovat s peněžní hotovostí budete komunikovat se zákazníky při práci na pokladnách další různorodé úkoly, které souvisí s prací v obchodě

Požadujeme

Plnoletost. Potravinářský průkaz. Čistý trestní rejstřík. Časová flexibilita - společně se domluvíme na vhodných směnách.

Nabízíme

mzda 150 Kč/hod přátelské pracovní prostředí a fajn kolektiv možnost naplánování směn až do konce roku
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 150 - 150 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda