Sazba za hodinu

rozbalit

Třídění zásilek - pouze noční směna (155 Kč/hodina)

referenční číslo: 40970 | aktuálnost: 08.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Třídění zásilek - pouze noční směna (155 Kč/hodina)

Náplň práce

Pro přední českou společnost, která usnadňuje e-shopům přepravu zboží k zákazníkům, hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky, kteří pomohou s tříděním balíků během hlavní sezóny. Ano je to tak, Vánoce se blíží a přepravní společnosti se opět nezastaví. Nástup možný IHNED, spolupráce do KONCE LEDNA.
Hlavní náplní práce bude třídění zásilek pomocí čtečky čárových kódů, ale není se čeho bát, vše vás naučíme. Práce na noční směně 22:00 - 6:30 (neděle–čtvrtek).

Požadujeme

Bylo vám již 18 let. Jste spolehlivý a fyzicky zdatný (podmínkou), ne všechny balíky jsou lehké. Přesnost a rychlost je také vaši neodmyslitelnou součástí. Máte čistý trestní rejstřík.

Nabízíme

Za odpracované hodiny nabízíme 155 Kč/hodina. Dlouhodobá spolupráce, možnost práce až do konce ledna. Spolupráce bude uzavřena na základě Dohody o pracovní činnosti.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 155 - 155 Kč / měsíc

Region: Česká republika

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda