Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Recepční

referenční číslo: 632b1ccb3a3f223038001253 | aktuálnost: 09.02.2023

Imperial Hotel Ostrava

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Imperial Hotel Ostrava****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, přijme pracovníka na úsek recepce formou DPP, DPČ. Nabízíme dlouhodobou spolupráci. Vhodné ke studiu na VŠ.

Recepční

Náplň práce: check in, check out, rezervace, poskytování informací o hotelu a o konaných akcích v Ostravě, obsluha telefonní ústředny...

 

Požadujeme:

- SŠ vzdělání ukončené maturitou

- výborná znalost AJ, další světový jazyk výhodou
 

Nabízíme:

- práce v přívětivém kolektivu zaměstnanců

- zvýhodněné stravování

- příjemné pracovní prostředí

 

 

Ostatní sdělení

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost. Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 140 - 150 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Tyršova 1250/6, Ostrava, 702 00

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Administrativa, Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Profese: recepční

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Studenty