Sazba za hodinu

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Brigáda v obchodním centru - 175kč/hod

referenční číslo: 38006 | aktuálnost: 17.08.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do obchodního centra Olympia v Brně-Modřících sháníme brigádníky na výpomoc na stánku s luxusními hodinkami.
Hlavní náplní práce je seznámení zákazníka s produktem a prezentace společnosti, zviditelnění firmy. Dále případný prodej zboží a aktivity s tímto spojené. Na stánku jsou přítomni vždy 2 brigádníci, nemusíte se tedy bát, že by to bylo celé jen na vás.  Brigáda probíhá v období 1.9.2022 - 31.10.2022. Pracuje se na ranní (9:30-15:00) a odpolední (15-21:00) směnu, případně lze vzít celý den.

Požadujeme

reprezentativní vystupovaní  slušné oblečení (nutnost dodržovat firemní dress code) anglický jazyk na komunikativní úrovni (je potřeba se umět se zákazníkem domluvit i anglicky) 18 let

Nabízíme

175kč/hod flexibilní volbu směn
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda