Sazba za hodinu

rozbalit

Nakládka a vykládka jízdních kol – brigáda až do září!

referenční číslo: 36323 | aktuálnost: 07.06.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Nakládka a vykládka jízdních kol – brigáda až do září!

Náplň práce

Vydělejte si přes léto a volte si směny dle svých potřeb. Máme super brigádu, kterou si můžete přivydělat až do září. Nebuďte přes léto zavřeni v továrně, jezděte s námi vlakem!
budete se starat o nakládku a vykládku jízdních kol ve vlakové lince, která směřuje na krásnou Šumavu. nástup a výstup je v Českých Budějovicích brigáda je vhodná pro studenty.

Požadujeme

Hledáme fajn lidi do party! U nových spolucestujících uvítáme: dochvilnost (důležitá kvůli odjezdům vlaků) fyzickou zdatnost (např. elektrokolo váží i 20 kg) práci alespoň 4 dny v týdnu. v květnu se jezdí pouze o víkendu, od června do září každý den v týdnu.

Nabízíme

získejte jednoduchou brigádu a projeďte Šumavu přes léto vlakem. vyděláte si 100 Kč, směny si plánujete podle sebe. ve volnu mezi zastávkami vlaku si můžete třeba číst, nebo je trávit jinou vlastní aktivitou. Neváhejte, zajistěte si brigádu na celé prázdniny už teď! Ozvěte se nám jednoduše prostřednictvím odpovědního tlačítka níže, nebo na uvedené kontakty.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda