Sazba za hodinu

BRIGÁDA: Picker - mzda až 140 Kč/hod.

referenční číslo: 5d09f12300ff561fd06e7a48 | aktuálnost: 30.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Máte zkušenosti ve skladu či byste je chtěl získat? Nevadí Vám práce na počítači? jste manuálně zručný?
Pro našeho významného klienta zabývající se logistickou, hledáme vhodné uchazeče na pozici Pickera do skladu.

Tak čtěte dál...

Náplň práce

- kontrola a příjem zboží do našeho skladu.

- zařazovat zboží na správné místo do regálů.

- přeskladňování produktů.

- připravovat a balit objednané zboží pro naše zákazníky.

- kontrola a výdej zboží ze skladu

Nabízíme

- práce na DPČ

- místo výkonu: NÝŘANY

- mzda až 140 Kč/hod. (fixní mzda 100 Kč/hod. + výkonnostní bonus až 40 Kč/hod.)

- 2 směnný provoz (ranní/odpolední směny)

- dotované stravování v objektu

- čisté pracovní prostředí

- ZDARMA SVOZOVÁ DOPRAVA z PLZNĚ – VEJPRNICE – TLUČNÁ – NÝŘANY

Požadujeme

- znalost práce na počítači vyšší úrovně (práce nejen se skenerem, ale také přímo na počítači)

- rozvinuté logické myšlení

- zodpovědnost, spolehlivost

- ochotu pracovat ve směnném provozu

Mzda: 100 - 140 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní