Brokerjet České spořitelny je součástí finanční skupiny České spořitelny, v současné době v likvidaci, a hledá Office managera na dlouhodobější spolupráci.

Brigáda - Office manager/ka

referenční číslo: 1381912126

Pracovní náplň:

  • organizování chodu společnosti po administrativní stránce
  • podpora a koordinace agendy pro management evidence pošty
  • zajištění výběru datových schránek a distribuce přijatých zpráv
  • poskytování organizačního, technického a administrativního zázemí
  • koordinace činností souvisejících se zajištěním aktivit, termínů a informací v týmech
  • komunikace s interními a externími partnery

Požadavky:

  • alespoň SŠ vzdělání
  • minimálně 6 měsíců praxe na obdobné pozici
  • dobrá znalost AJ slovem i písmem
  • velmi dobré organizační a komunikační dovednosti
  • příjemné vystupování, spolehlivost, vnímavost a zodpovědnost

U nás získáte:

  • NAVRŽENÍ SI VLASTNÍ PRACOVNÍ DOBY
  • zajímavou a zodpovědnou práci
  • motivující platové ohodnocení

Typ úvazku:

Brigáda

Vhodné pro:

Studenty

Smluvní vztah:

DPČ/DPP

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Profese: administrativní pracovník, asistent/asistentka, office manager, pracovník back office

Pracovní poměr: Brigáda