Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Doorman - brigáda

referenční číslo: 5cdbee07babecf0f6347544e | aktuálnost: 17.06.2019

Clarion Congress Hotel Prague*****

Do Clarion Congress Hotel Prague hledáme posily k hlavnímu vchodu hotelu na pozici doorman – dveřník na brigádu (Po-Pá 6:00 – 10:00). Vhodné pro studenty i zájemce v důchodovém věku.

Doorman - brigáda

Náplň práce

koordinace provozu a parkování autobusů před hlavním vchodem do hotelu

spolupráce s portýry

Požadujeme

Komunikativnost

Znalost AJ

Slušné chování

Aktivní přístup k práci

Informace

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081&14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101&2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.

Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a&nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci.

Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech.

V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Český
Anglický

Místo pracoviště: Freyova 945/33, Praha 9, 190 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Brigáda

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty