Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Výpomoc na recepci

referenční číslo: 5bf57baababecf4dd576fffd | aktuálnost: 03.07.2019

Buddha-Bar Hotel Prague*****

Chcete být součástí úspěšné stabilní společnosti? Exkluzivní hotel Buddha-Bar Hotel Prague*****, který patří do portfolia největší české hotelové společnosti CPI Hotels, situovaný v samém srdci Prahy nedaleko Staroměstského náměstí, hledá kolegy na pozici výpomoc na recepci na DPP/DPČ.

Výpomoc na recepci

Požadujeme

- dobrá znalost AJ, další světový jazyk výhodou
- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- příjemné a reprezentativní vystupování
- znalost práce s PC – MS Office, Excel
- zkušenosti z recepce výhodou
- poctivost, spolehlivost, flexibilita
- řidičský průkaz skupiny B výhodou

Nabízíme

- možnost být členem týmu světově ojedinělého projektu Buddha-Bar Hotel Prague
- možnost profesního růstu v rámci společnosti
- příjemné pracovní prostředí

Ostatní sdělení

Zasláním životopisu do společnosti CPI Hotels, a.s., IČO 47116757, se sídlem Praha 10, Bečvářova 2081/14, PSČ 10000, dáváte této společnosti, jako správci osobních údajů, souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění. Poskytnutím osobních údajů zároveň potvrzujete jejich správnost a pravdivost.
Souhlas udělujete v rozsahu osobních údajů ve Vašem životopise, pro účely výběrového řízení na pozici uvedenou v tomto inzerátu a na dobu trvání výběrového řízení na tuto pozici, nebude-li dohodnuto něco jiného. Vaše osobní údaje bude zpracovávat výše uvedená společnost, a to ve svých prostorách automatizovaně prostřednictvím prostředků výpočetní techniky a/nebo manuálně formou kartotéky, a to jednotlivými pověřenými zaměstnanci. Poskytnutí Vašich osobních údajů pro výše uvedené účely je dobrovolné, nicméně neposkytnutím se vyřazujete z možnosti účastnit se výběrového řízení na výše uvedenou pracovní pozici. Vaše osobní údaje mohou být zpřístupněny pouze oprávněným státním orgánům a institucím či jiným subjektům, budou-li pro to splněny podmínky uvedené v právních předpisech. V souladu s ustanovením § 11 a § 21 zákona o ochraně osobních údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu, a budete-li se domnívat, že výše uvedená společnost zpracovává Vaše údaje v rozporu s ochranou soukromého a osobního života nebo s právními předpisy, máte dále právo žádat výše uvedenou společnost prostřednictvím kontaktních údajů v tomto inzerátu o vysvětlení, respektive odstranění takto vzniklého stavu.

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Místo pracoviště: Jakubská 649/8, Praha 1, 110 00

Region: Praha

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita