Sazba za hodinu

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Organizační podpora HR - dle Vašeho volna, super mzda #yxRwg

referenční číslo: 5b97d61e9402b14a707fdf01 | aktuálnost: 19.09.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.


Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Organizační podpora HR - dle Vašeho volna, super mzda #yxRwg

Náplň práce


Hledáte flexibilní brigádu, ale zároveň nechcete pracovat manuálně? Máme pro Vás skvělou nabídku. Do svého týmu hledáme šikovného kandidáta/kandidátku na pozici koordinátor/organizační podpora v personalistice. Místo výkonu práce je v Plzni. Směny a dny si můžete plánovat dle Vašich časových možností. Doba spolupráce je v termínu říjen až prosinec, dále dle dohody.

Vaší náplní práce bude kontrola docházky brigádníků ve skladu e-shopu, komunikace s klienty a se zaměstnanci. Pracovat budete vždy u klienta, kam dojedete na vybranou směnu a zkontrolujete docházku (předpokládaná doba je 45 minut až 60 minut). Směny začínají v 6h, ve 14h a ve 22 h. Směnu, na kterou půjdete, si můžete naplánovat dle vašich časových preferencí. V případě, že máte víc časových možností, můžete dle dohody dostat další administrativní úkoly.

Požadujeme


- zodpovědnost
- řidičský průkaz typu B, lokalita je průmyslová zóna Borská pole, doprava možná MHD nebo vlastním, případně služebním vozidlem

Nabízíme


- 300 Kč za každou vykonanou kontrolu na pracovišti
- úhrada cestovného nebo pohonných hmot
- přátelské prostředí
- možnost volby směn

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa, Personalistika, HR

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Studenty