Sazba za hodinu

rozbalit

Brigáda pro plnoleté 100-135Kč/h

referenční číslo: 5b10436fa5ad9514e25db085 | aktuálnost: 18.07.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky na pozici Pokladní.

PRACOVNÍ DOBA VARIABILNÍ DLE VAŠICH MOŽNOSTÍ.

Konkrétní směny dle domluvy ve dnech pondělí až neděle. Většinou systém ranní 8,30-15h / odpolední 14-20,30h. Nebo i 12h směny. Směny možné jen v týdnu nebo naopak jen o víkendu.

Nástup IHNED nebo dle dohody (červenec, srpen)

Možné lokality:
České Budějovice, Český Krumlov, Kaplice, Velešín, Třeboň,  Jindřichův Hradec, Soběslav, Veselí nad Lužnicí, Prachatice, Strakonice, Vodňany, Milevsko, Hluboká nad Vltavou, Týn nad Vltavou

Požadujeme

Podmínkou je platný zdravotní průkaz a věk nad 18 let a vítáme praxi v práci na pokladně.

Nabízíme

Mzda: 100-135Kč/h (dle lokality a konkrétního marketu)

Vhodné pro muže i ženy. Vhodné pro studenty, ženy na MD, SD. Jako přivýdělek pro zaměstnané.

Region: Jihočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: pokladní

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita