Sazba za hodinu

rozbalit

Pracovník pneuservisu - DPP

referenční číslo: 58b67f84a5ad9528f07eb3b5 | aktuálnost: 20.03.2017

AUTO JAROV, s.r.o.

Velká česká obchodní společnost se zaměřením na prodej a servis vozidel vyhlašuje výběrové řízení na pozici

Náplň práce

Na jarní sezónu přezouvání pneumatik hledáme pracovníky na výpomoc. Předchozí zkušenost není podmínkou, zaučíme vás. Popříp. je možnost pouze navážet pneumatiky.  Nabízíme smlouvu na dohodu o provedení práce - 140Kč/hod.  Jedná se o práci na směny: po-pá (ranní od 7 do 15:30 hodin a odpolední od 10:30 do 19 hod) a v sobotu (od 9 do 14 hodin).

Požadujeme

- manuální zručnost
- zkušenost s přezouváním pneumatik výhodou
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- čistý trestní rejstřík

Mzda: 140 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní