Sazba za hodinu

Mytí a čistění automobilů (brigáda) - praha

referenční číslo: 5d88dc7b00ff565946668708 | aktuálnost: 07.11.2023

AURES Holdings a.s.

Baví tě práce s auty, péče o ně a hledáš přivýdělek?

Náplň práce

* Péče o exteriéry a interiéry vozů

* Tepování sedaček, doplňování provozních kapalin

* Slepování firemních reklam na karosérii

* Přeprava vozů na krátké vzdálenosti

* Práce na naší centrální pobočce

Požadujeme

* Zájem o práci s automobily

* Řidičský průkaz sk. B

* Ochotu pracovat částečně i ve venkovních prostorách

* Pracovní nasazení

Nabízíme

* Mzda 120 Kč / hod

* Smlouva na DPP

* Pozice vhodná i pro studenty

Mzda: 120 - 120 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Dopraváků 874 / 15, Praha 8, 184 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Ostatní

Profese: autočalouník, automechanik, dělník, lakýrník, pomocný dělník

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Studenty