Sazba za hodinu

Dlouhodobá brigáda v obchodě - až 130 Kč/hod #IK5fA

referenční číslo: 5b97d3229402b14a707fdef6 | aktuálnost: 20.09.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pro naše významné klienty hledáme spolehlivé brigádníky na pozici Pokladní. Brigáda probíhá v obchodech s potravinami i v hobby marketech a je možné se domluvit dle Vašich časových možností v rozmezí od 6:00 do 22:00 v týdnu i o víkendu. Směny jsou 4-8 hodinové. Vhodné pro studenty, maminky na MD, pro důchodce, případně jako přivýdělek k Vašemu stálému zaměstnání.

Práce není fyzicky náročná. Upřednostňujeme brigádníky, kteří mohou chodit alespoň 3 dny v týdnu a chtějí pravidelnou a dlouhodobou brigádu. Není třeba žádná praxe, rádi Vás zaškolíme.

Náplň práce: Práce na pokladně
Místo výkonu práce: Liberec (Doubí, Centrum, NC Severka)
Nástup možný ihned.

Požadujeme

- Věk 18 let a více.
- Příjemné vystupování.
- Trestní bezúhonnost (doložit dokladem)
- Potravinářský průkaz (doložit dokladem)

Nabízíme

- Mzdu od 110 do 130 Kč/hod.
- Možnost volby směn v týdnu i o víkendu.
- Čisté prostředí.
- Zaškolení na prodejně.
- Individuální přístup, zázemí, možnost občerstvení.

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Absolventy, Studenty