Sazba za hodinu

Brigáda a práce na léto v Amazonu! 135 Kč/hod. + 10% bonus

referenční číslo: 5b3a6237a5ad955933621979 | aktuálnost: 13.08.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Chceš si přivydělat? Máme pro tebe nenáročnou brigádu v moderním distribučním centru Amazonu. Můžeš si vybrat práci na 4, na 3 nebo 2 dny v týdnu či jen na víkendy. Vyděláš si 135 Kč za hodinu + bonus až 10%. Do práce a z práce tě dovezeme zdarma. Tak neváhej a zavolej nám na bezplatnou linku 800 856 856.

Náplň práce

- jednoduchá manipulace se zákaznickými zásilkami, při které ti pomohou špičkové technologie

Požadujeme

- ochotu pracovat na směny
- dochvilnost, přesnost, schopnost práce v týmu
- plnoletost a trestní bezúhonnost

Nabízíme

- 135 Kč hrubého na hodinu + bonus až 10% + příplatky

- dopravu do práce a z práce zdarma
- možnost dlouhodobé spolupráce a přivýdělku
- práci v příjemném klimatizovaném a čistém moderním prostředí
- hlavní teplé jídlo jen za 25 Kč

- odměnu 5 000 Kč za doporučení nového kolegy
- kávu, čaj a vodu na pracovišti zdarma

Zaujala Tě naše nabídka?

Stiskni tlačítko "Odpovědět" a vyplň kontaktní formulář na následující straně. Budeme tě kontaktovat. Nebo rovnou zavolej ZDARMA na 800 856 856. Pohovory se konají v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1. Přijedeme také do Vašeho města.

Požadované jazykové znalosti

Český

Místo pracoviště: U Trati 216, Dobrovíz, 252 61

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda