Sazba za hodinu

Pracovník ve skladu, PLZEŇ

referenční číslo: 5b03d87aa5ad9564d62e5a89 | aktuálnost: 11.12.2018

Adecco spol. s r.o.

Hledáte pravidelnou brigádu na každý všední den? Baví Vás práce ve skladě a jste manuálně zručný?
A k tomu všemu můžete nastoupit co nejdříve?
Tak hledáme právě Vás...

Náplň práce

*  kompletování produktů do krabice
* lepení krabic
* manuální přemisťování produktů

Požadujeme

* manuální zručnost
* věk 18+
* trestní bezúhonnost
* spolehlivost

Nabízíme

* nástup IHNED či NEJDŘÍVE
* mzda 110 Kč/hod. + variabilní složka až 10Kč/hod.
* smlouva typu DPČ
* ranní/odpolední směny
* výplata pravidelně každý měsíc
* dlouhodobá brigáda

Jiná sdělení

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Otýlie Beníškové 12, Plzeň, 301 00).

Mzda: 110 - 120 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník, skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory