Sazba za hodinu

Letní brigáda na srpen až 104 Kč/hod

referenční číslo: 5ac5d5d0a5ad955a2479dd0f | aktuálnost: 14.08.2018

FRAENKISCHE CZ s.r.o.

Informace o volné pozici

Náplň práce:

  • jednoduché kompletace/montáže výrobků
  • základní obsluha stroje na výrobu dílů
  • kontrola, balení, ostatní pomocné práce

Požadujeme:

  • věk minimálně 16 let
  • spolehlivost a pečlivost
  • chození včas na směny
  • dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

  • 90 - 104 Kč/hod. (15% příplatek na nočních směnách)
  • dotované jídlo ve firemní kantýně - oběd za 25 Kč i další občerstvení
  • zajištění dopravy do práce na všechny směny (svozy z Třebíče a Moravských Budějovic)

Pokud se Vám práce bude líbit, je možné nastoupit také na hlavní pracovní poměr.

Mzda: 90 - 104 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Třebíč,

Region: Kraj Vysočina

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: dělník, dělník ve výrobě, kontrolor, operátor

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP), Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Benefity: Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Závodní stravování

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Studenty