Sazba za hodinu

Skladový operátor - stálá brigáda (Poděbrady)

referenční číslo: 5abcee81babecf37355a79cc | aktuálnost: 07.06.2018

ESA s.r.o.

Nadnárodní logistická společnost ESA - Hitachi Transport System Group poskytující komplexní logistické služby se sídlem v Kladně hledá kandidáta/-tku na pozici:

Nabízíme:

• Stálý přivýdělek formou dohody o pracovní činnosti
• Nástup možný ihned
• Pracovní doba, Po - Pá: 2:00 hod. - 6:00 hod.
• Mzda: 175 Kč/ hodinu

Popis pozice:

• Práce s paletovým vozíkem ručně vedeným, překládka zboží na depu
• Práce na PC drobná denní administrativa spojená s chodem pobočky
• Kvalitativní kontrola, potvrzování příjmových a výdejových dokladů (úkony spojené s příjmem a výdejem zboží)

Požadujeme:

• Výuční list, vzdělání ukončené maturitní zkoušou výhodou
• Zkušenosti s činnostmi ve skladu nebo zkušenosti s administrativními úkony v oblasti skladování nebo logistiky vítány
• Základní uživatelská znalost práce na PC

Poskytnutím svých osobních údajů adresovaných společnosti ESA s.r.o. dáváte souhlas pro spravování a zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů a Obecným nařízením EU č. 2016/679, o ochraně osobních údajů, za účelem získání zaměstnání, a to do 6 měsíců od ukončení výběrového řízení na danou pozici. Správa a zpracování osobních údajů budou probíhat v rozsahu nezbytném pro naplnění účelu stanoveného v tomto odstavci. V případě, že s poskytnutím osobních údajů po uvedenou dobu nesouhlasíte, uveďte tuto skutečnost v průvodním dopisu, Vašem životopise či přímo v emailu na kontaktní osobu. Stejně tak můžete tento souhlas v průběhu 6ti měsíců kdykoliv odvolat, a to písemnou informací na kontaktní adresy pracovníků personálního oddělení.

Kontakt

ESA s.r.o.
Michaela Čermáková
Oldřichova 158
272 03  Kladno - Dubí
Česká republika
Telefon: 724 579 163

Mzda: 175 Kč / hodinu

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity