Sazba za hodinu

Brigáda v hypermarketu v Olomouci, až 100 Kč/hod #tlYL1

referenční číslo: 5a573e724bbf5d7b6a8e6de7 | aktuálnost: 19.01.2018

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zájem o brigádu, kde si můžete volit směny dle svých časových možností? Právě pro Vás máme tuto nabídku brigády!
Hledáme šikovné brigádníky na pozice pokladní, pekař a obsluha lahůdek. Nabízíme ranní směny v čase 7.00 - 15.00 nebo odpolední směny od 14.00 do 22.00 hod. Brigáda je vhodná pro studenty, maminky na mateřské dovolené nebo pro uchazeče v evidenci ÚP. Neváhejte nás kontaktovat, uchazeče registrujeme IHNED!

Náplň práce:
- práce na pokladně
- pomocné práce v úseku lahůdek
- obsluha zákazníka za pultem
- komunikace se zákazníkem

Požadujeme

- věk min. 18 let
- spolehlivost, pracovitost,zodpovědnost
- potravinářský průkaz
- čistý trestní rejstřík (nutno předložit)

Nabízíme

- mzdu až 100 Kč/hod.
- rozmanitou práci ve známém hypermarketu
- vše, co budete potřebovat ke své práci, vás naučíme
- pokud se vám práce zalíbí, možnost dlouhodobé spolupráce
- pravidelný výplatní termín
- práci na dohodu o pracovní činnosti

Region: Olomoucký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda

Vhodné pro: Absolventy, Studenty