Sazba za hodinu

Pracovník/ce distribuce tisku, 2-3 hod. ráno, 10-15 000 Kč, Střední Čechy

referenční číslo: 5a4f80c8babecf1c94558ab8 | aktuálnost: 05.02.2018

MIKUPEX TRADE s.r.o.

Popis pozice

Profil firmy:
Naším klientem je velmi solidní a stabilní společnost HaTkom, se sídlem v Praze.

Hledáme pracovité kolegy pro distribuci novin v rámci regionu Středních Čech, kde bydlíte. Jde o dlouhodobou brigádu, cca 2,5 - 3 h ráno, s koncem cca v 8-9 hodin. Není tedy problém práci skloubit s Vaším stávajícím zaměstnáním, jako dlouhodobý, zajímavý, přivýdělek.

Výkon práce je PONDĚLÍ - SOBOTA, s měsíčním výdělkem cca 10-15 000 Kč (po odečtení všech provozních nákladů). Po dohodě a zapracování je možné také sjednat FIXNÍ měsíční mzdu (vázanou na stanovený výkon).

Požadujeme:
- spolehlivost, odpovědnost
- schopnost samostatné práce
- základy práce na PC (MS Office, internet)
- ŘP sk. B - vlastní automobil výhodou (pokud nemáte, firma toto operativně vyřeší)
- nástup - dle dohody s vybraným kandidátem, možno ihned

Nabízíme:
možnost získat poměrně jednoduchou, nenáročnou a dlouhodobou brigádu v regionu Středních Čech, ve kterém bydlíte
- přátelský tým nadřízených
vhodné pro kohokoliv, kdo má ráno cca 2,5 -3 hodiny času (s koncem cca v 8-9h)
- měsíční příjem cca - 10-15 000 Kč (průměrný příjem)

Váš strukturovaný životopis v češtině, prosím, zasílejte kliknutím na odpovědní tlačítko u inzerátu. Nezapomeňte uvést název pozice, o kterou se ucházíte. Prosíme rovněž o uvedení telefonického spojení na Vás (mobil).

Mzda: 10 000 - 15 000 Kč

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Média, polygrafie, Služby, osobní služby, au-pair, Ostatní

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu neurčitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Benefity: Bonusy/prémie, Vzdělávací kurzy, školení