Sazba za hodinu

Řidič VZV, mzda od 160 Kč/hod., DPČ

referenční číslo: 45131 | aktuálnost: 12.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro mezinárodního přepravce balíků s pobočkou v Ostrav- Svinov hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník/řidič VZV. Pouze ranní a odpolední směny. Smlouva na DPČ.
Práce ve skladu Manipulace s břemeny ručního paletizačního vozíku a VZV Práce s PC a scanerem Vyskladňování a naskladňování balíků dle dokumentace

Požadujeme

Platný evropský průkaz na VZV Praxe alespoň 1 rok na VZV Ochota pracovat na dvou směnný provoz (R - 5 - 13:15, O - 13 - 21:15) Ochota docházet na každou směnu

Nabízíme

Práci v super kolektivu 160 Kč/hod Zákonné příplatky Příspěvek na stravování Smlouva na DPČ
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 160 - 170 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika

Pracovní poměr: Brigáda