Sazba za hodinu

Brigáda na recepci Písek

referenční číslo: 43316 | aktuálnost: 04.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobního závodu v Písku hledáme na občasnou výpomoc a na celé léto brigádníka/brigádnici na pozici RECEPČNÍ.
starost o chod recepce, komunikace s návštěvami v českém a anglickém jazyce, administrativa.

Požadujeme

znalost AJ na komunikativní úrovni, věk min. 18 let, zkušenosti s prací na recepci výhodou.

Nabízíme

mzdu 170 Kč/hod., příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, možnost brigády na celé léto + výpomoc i v průběhu roku.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda