Sazba za hodinu

Pokladní – pojď si přivydělat na Vánoce

referenční číslo: 40916 | aktuálnost: 23.12.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máme pro tebe fajn brigádu v přátelském kolektivu. Přidej se do týmu a staň se pokladní ve firmě, která si váží zodpovědnosti, pozitivního přístupu a umění komunikace se zákazníky.
práce na pokladně  zodpovědnost za konečný obnos na konci tvé směny  budeš se podílet na bezpečnosti prodejny

Požadujeme

žena/muž minimálně 18 let  čistý trestní rejstřík  potravinářský průkaz (vystaví jej Váš obvodní lékař)  rychlost a příjemné vystupování  dobrá komunikace s lidmi  zkušenosti s kasou výhodou ne podmínkou

Nabízíme

směny se dají domluvit individuálně zaškolení na danou pozici  odměnu 150 Kč/hod  přátelský kolektiv příjemné pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 150 - 150 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Brigáda