Sazba za hodinu

Flexibilní brigáda ve výrobě za 170 Kč/hodinu

referenční číslo: 33982 | aktuálnost: 08.04.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte flexibilní brigádu ve výrobě, kde si budete moct volit sami směny podle vašich časových možností a zároveň si slušně vydělat? Do firmy zaměřené na automobilový průmysl hledáme šikovné brigádníky.
Montáž kabelů, obsluha výrobních strojů. Kontrola a balení hotových výrobků.

Požadujeme

Manuální zručnost a pečlivost. Ochota odpracovat alespoň pět 12hodinových směn za měsíc (střídají se dení a noční směny). Práce je vhodná i pro studenty, maminky na MD, lidi ve starobním důchodu.

Nabízíme

Možnost volby směn podle vašich časových možností. Mzda 170 Kč/ hodinu. Dotované stravné v závodní jídelně 55 %. Bonus za odchozené směny až 7 000 Kč.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda