Sazba za hodinu

Brigáda za 184 Kč/hod s výplatou po týdnu

referenční číslo: 32123 | aktuálnost: 25.12.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Místo oveček počítání můžeš zhodnotit svoje počínání. Balíky rozdělovat do rána, to by přece mohla být paráda! Hledáme šikovné noční sovy i ranní ptáčata na jednoduchou brigádu v Brně za 184 Kč/hod.
Vaší náplní práce bude: scanovat, třídit a nakládat zásilky,

Požadujeme

Bez čeho se u nás neobejdete: jste v dobré fyzické kondici, ne všechny balíky jsou lehké, jste ochotný pracovat v noci, máte čistý trestní rejstřík,

Nabízíme

Můžete se těšit na: mzdu 160 Kč/hod (v nočních hodinách se sazba zvyšuje na 184kč/hod), vybrat si můžete ze směn od PO-PÁ denních (7:00 - 16:45, 7:00 - 13:00), odpoledních (13:00 - 21:00) i nočních (16:30 - 5:00, 22:00 - 6:00), SO 7:00 - 18:00

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda