Sazba za hodinu

Kontrola oblečení - DPČ - Křimice - 2 směnný provoz

referenční číslo: 22119 | aktuálnost: 25.04.2022

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceš nenáročnou práci, která tě bude bavit? Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích, který se zabývá zpracováním vrácených zásilek a kompletací zboží, hledáme vhodné uchazeče na pozice KONTROLOR OBLEČENÍ.
práce vhodná spíše pro ženy rozbalování zásilek třídění zboží kontrola a přebalení zboží podle údajů v PC skenování kódů, tisk etiket odstraňování drobných závad zboží udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

ochota naučit se novým věcem základní znalost práce s PC velmi dobrý zdravotní stav umožňující plné nasazení a práci ve stoje spolehlivost, flexibilita, smysl pro pořádek pečlivost, zodpovědnost, loajalita schopnost naučit se cca 50 německých slovíček

Nabízíme

nástup možný IHNED místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE zajímavé finanční ohodnocení až 120 Kč( hod stravenky 70 Kč po odpracování 200h za každou směnu 2směnný provoz (ranní 5.30-13.30, odpolední 14.00-22.00) výborná dopravní dostupnost – MHD práce ve stabilní společnosti, čistý provoz
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Brigáda