Sazba za hodinu

Maminky a studenti pozor! Administrativní brigáda 120 Kč/h

referenční číslo: 1435474156 | aktuálnost: 08.02.2020

BILLA, spol. s r. o.

Čerstvost, stabilita, jistota, příjemné prostředí a férový přístup k zaměstnancům – to je BILLA, člen nadnárodní skupiny REWE International AG.
Chceme být pro vás tím nejlepším zaměstnavatelem. Přidejte se k nám!

Jste maminka/tatínek na rodičovské dovolené nebo student/ka hledající přivýdělek? Hledáte administrativní práci a baví Vás telefonování, ale nerad/a někoho oslovujete aktivně? Nabízíme Vám možnost brigády přímo na naší centrále.

Co budete dělat?

  • Zodpovídat telefonické a emailové dotazy zákazníků BILLA
  • Řešit zákaznické stížnosti, přijímat pochvaly
  • Procesovat přihlášky do BILLA Bonus Clubu
  • Pracovat s databází a intranetem

Jaké máme požadavky?

  • Možnost docházet do práce 3 - 5x týdně (pondělí - pátek) od 9:00 do 16:30 hod.
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Pozitivní přístup k zákazníkům, schopnost empatie
  • Základní znalost MS Office
  • Praxe na infolince vítána

Co Vám nabídneme?

  • Možnost dlouhodobé spolupráce formou DPP/DPČ
  • Odměnu 120 Kč/hod.
  • Zvýhodněné stravování ve vynikající firemní jídelně (polední menu za 40,- Kč)
  • Firemní autobus z metra C – Opatov (cesta trvá 10 min k nám do Modletic)
  • Seznámení se s prostředím retailové společnosti
  • Místo výkonu práce: Modletice u Prahy (exit 10 na dálnici D1)
  • Nástup možný dle domluvy

Nedozvěděli jste se vše potřebné? Rádi Vaše dotazy zodpovíme při osobním setkání. Reagujte pomocí tlačítka "Odpovědět", ozveme se Vám.

Mzda: 120 - 120 Kč

Místo pracoviště: Modletice,

Region: Středočeský kraj

Obor: Administrativa, Obchod, prodej, nákup, Ostatní

Profese: administrativní pracovník, pracovník call centra

Pracovní poměr: Brigáda