Sazba za hodinu

A je tu zase SUPER brigáda - mzda 161 Kč/h

referenční číslo: 5d665ccd00ff561779693706 | aktuálnost: 31.01.2020

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se prodejem zboží a potravin, hledáme pracovníky na balení zakázek/kompletaci zboží dle objednávek v nově vzniklém logistickém centru na Borských Polích. Možnost chodit jen na víkendové směny.

Náplň práce

- manipulace s produkty
- práce se čtečkou
- kompletování zboží dle objednávek
- balení produktů do krabice

Požadujeme

- fyzickou zdatnost
- zodpovědnost, spolehlivost
- základy na PC
- možnost chodit o víkendu

Nabízíme

- nástup: od druhé poloviny Září
- místo výkonu: Plzeň - Borská Pole
- mzda 161Kč/hod. (příplatky za noční a víkendové směny)
- možnost výběru ze směn (6.00-14.00;14.00-22.00; 22.00-6.00)
- práci ve stabilní společnosti
- práci vhodnou pro studenty, muže, ženy, aktivní důchodce, ženy na MD ...

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Profese: dělník ve výrobě

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní