Sazba za hodinu

Brigáda v bance

referenční číslo: 5afd67c2a5ad95639567cd68 | aktuálnost: 31.07.2018

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, bankovní instituci působící na českém kapitálovém trhu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Brigáda v bance.

Náplň práce

  • Telefonování klientům skupiny banky
  • Zjišťování spokojenosti
  • Plánování schůzek klientů s bankovními poradci

Požadujeme

  • Věk min. 18 let
  • Komunikační dovednosti – výborná znalost českého jazyka
  • Odpovědnost, schopnost samostatné práce
  • Chuť pracovat
  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Dlouhodobou spolupráci – brigádu
  • Pružnou pracovní dobu
  • Možnost profesního růstu
  • Mzda: 100,-/ hod.
  • Místo výkonu: Zlín

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu predvyber@predvyber.cz. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa, Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví, Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Studenty