Sazba za hodinu

Úklid Plzeň, 121Kč/hod.

referenční číslo: 5af574e0babecf3a0835ee7e | aktuálnost: 07.07.2018

Adecco spol. s r.o.

Baví Vás uklízet? A nechcete to už dělat jen doma zadarmo? Pojďte tak začít uklízet za peníze.
Hledáme pracovníka na úklid do prodejny v Plzni.
Výpomoc na mezisměnu směnu (10-16) a na odpolední směnu (14-21). Možné si domluvit na konkrétní dny brigády.
Mzda je 121 Kč/hod.

Náplň práce

Náplň práce:
- úklid plochy v obchodě
- úklid regálů
- obsluha uklízecího stroje

Požadujeme

- plnoletost + potravinářský průkaz
- spolehlivost
- zodpovědnost

Nabízíme

- nástup IHNED či DOHODOU
- místo výkonu Plzeň
- mzda 121 Kč/hod.
- zázemí stabilní společnosti
- po domluvě MOŽNOST VÝBĚRU SMĚN
- dlouhodobá brigáda při vzájemné spokojenosti
- smlouva typu DPČ
- měsíční výplatu vždy 15.následujícího měsíce

Jiné

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, tak nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 602 535 437 či 377 221 174 nebo emailem na petra.klimova@adecco.cz nebo nás navštivte na naší pobočce v Plzni (adresa je Dřevěná ulice 8, Plzeň, 301 00).

Mzda: 121 - 121 Kč / hodinu

Region: Plzeňský kraj

Obor: Ostatní

Profese: uklízečka

Pracovní poměr: Brigáda

Smluvní vztah: Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty