Sazba za hodinu

Víkendová brigáda v Amazonu – opět nabíráme! 135 Kč/hod. + 10% bonus

referenční číslo: 5ab1507ebabecf3e06016377 | aktuálnost: 21.05.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Máte volné víkendy a chcete si přivydělat? Zvolte Amazon! Práce pouze v sobotu a neděli, mzda 135 Kč na hodinu + 10% bonus a příplatky. Oběd za pouhých 25 Kč a doprava do práce i zpět zajištěna. Líbí se vám nabídka? Volejte ZDARMA 800 856 856.

Náplň práce

- příjem a evidence zásilek

- práce se čtečkou čárových kódů

- další pomocné skladové práce

Požadujeme

- ochotu pracovat na směny

- plnoletost a trestní bezúhonnost

Nabízíme

- mzdu 135 Kč/h + 10% bonus a příplatky

- zajištěnou dopravu do práce i zpět

- hlavní jídlo jen za 25 Kč (3 chody: polévka + hlavní jídlo + salát)

- práci v klimatizovaném a čistém moderním prostředí

- pitný režim na pracovišti zdarma

Pohovory se konají v Praze na Zličíně, ul. Ringhofferova 1.

Zaujala Vás naše nabídka?

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Nechce se vám čekat? Volejte ZDARMA 800 856 856. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku 8:00 - 20:00.

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika

Profese: skladník/manipulant

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Rodiče s dětmi, Seniory, Studenty