Sazba za hodinu

Brigáda - víkendové směny ve výrobě na Kladně

referenční číslo: 5aa01010babecf2a5843ce1b | aktuálnost: 21.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Náplň práce

  • obsluha výrobních linek – základní obsluha, nastavení, kalibrace
  • výroba a kompletace stavebnic
  • konečná úprava výrobků
  • vkládání materiálu do krabic
  • příprava k expedici

Požadujeme

  • manuální zručnost
  • dobrý zrak
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • práci na dohodu o pracovní činnosti, možnost dlouhodobé spolupráce
  • mzda: základ 106 – 113 Kč/hod, příplatky dle ZP, nadstandardní příplatek 7 Kč/hod za odpolední směnu, docházkový bonus
  • 2 směnný provoz o víkendu, denní 11.00 – 23.00 a noční 23.00 – 11.00
  • dotované stravování 14 Kč jídlo
  • firemní fitcentrum

Místo pracoviště: Kladno,

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity