Sazba za hodinu

Brigáda nejen na prázdniny - Rožnov pod Radhoštěm: 97 Kč/hod. + další výhody

referenční číslo: 5a2ffff3babecf43e727e641 | aktuálnost: 08.03.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Venku mrzne až praští, ale ty už přemýšlíš nad prázdninovou brigádou? Pak máme skvělý tip. Staň se součástí týmu Brose, který se specializuje na výrobu komponentů pro takové automobilky jako je Jaguar, BMW nebo Bentley. Začít můžeš klidně ihned! Vyděláš si 97 Kč/hod., přispějeme ti na cestu do práce a oběd budeš mít jen za 25 Kč. Tak nesháněj brigádu na poslední chvíli a rovnou se domluv s námi. Volej ZDARMA 800 856 856!

Náplň práce

- práce ve výrobě
- výpomoc na oddělení logistiky

Požadujeme

Hledáme šikovné brigádníky, kteří jsou manuálně zruční a je na ně spolehnutí. Důležitý je dobrý zdravotní stav a ochota pracovat v týdnu i o víkendu, po dobu alespoň 1 měsíce.

Co Ti za to nabízíme?

- vyděláš si u nás 97 Kč za hodinu
- navíc ti přidáme příplatky za noční směny, práci o víkendech a státních svátcích
- příspěvek na dopravu dle vzdálenosti od bydliště
- super porce jídla za 25 Kč - výběr z 5 menu: polévka, hlavní jídlo, salát

Zaujala tě naše nabídka?

Pak vyplň formulář a my se postaráme o zbytek! Chceš bližší informace ihned? Pak využij naši bezplatnou infolinku 800 856 856 a zavolej! Jsme tu pro tebe pondělí až pátek od 8:00 do 20:00. Těšíme se!

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 97 - 97 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm,

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy