Sazba za hodinu

Brigáda pro strojaře - Support kvality a výroby

referenční číslo: 598af816a5ad950db779b7f5 | aktuálnost: 28.08.2017

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Jsi student technického oboru a právě jsi dokončil SŠ či již studuješ VŠ? Jsi z Olomouce či okolí a měl/a by jsi zájem si během srpna a září přivydělat v automotive firmě?

Neváhej, získáš cenné zkušenosti a vyděláš si zajímavé peníze!
Pošli nám svůj stručný životopis a my se s tebou spojíme ohledně detailů.

Náplň práce

● Kontrola dodaného zboží

● Kontrola technických parametrů dle výkresů

Požadujeme

● Zkušenosti se čtením technických výkresů

● Ochotu vypomáhat ve firmě v průběhu měsíce srpna a září

● Důslednost a odpovědnost

Mzda: 80 - 110 Kč / hodinu (8 000 - 17 600 Kč / měsíc)

Místo pracoviště: Olomouc, 77900

Region: Olomoucký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Výroba, průmysl

Profese: kontrolor ve strojírenství, kvalitář, technik, technik ve strojírenství

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy, Studenty