Sazba za hodinu

Zajímavý mystery shopping s dobrou znalostí angličtiny, výborné platové ohodnocení

referenční číslo: 598062f3a5ad95110869c256 | aktuálnost: 20.03.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou parfémů, hledáme vhodné uchazeče na pozici MYSTERY SHOPPING/AUDITOR.

Náplň práce

- sběr a aktualizace dat veškerých poboček v přidělené oblasti
- sběr informací o všech pobočkách v přidělené oblasti s požadovanými základními údaji po každé návštěvě
- tvorba databáze poboček v přidělené oblasti
- denní reporting výsledků přímému nadřízenému

Požadujeme

- středoškolské vzdělání s maturitou
- vlastní Smartphone, který zvládne lepší aplikaci
- zkušenosti se sběrem dat/auditem prodejních poboček/průzkumy/předvolebními průzkumy apod. výhodou
- samostatnou a proaktivní osobnost
- výborné komunikační dovednosti
- orientaci na kvalitu
- dobrý fyzický stav
- anglický jazyk na úrovni alespoň B2

Nabízíme

- nástup možný IHNED
- místo výkonu práce: PLZEŇ
- práci na DPČ (projekt zhruba na 1-2 měsíce)
- mzdu 20.800Kč
- pracovní doba: PO-PÁ od 9:00-14:00
- stravenky v hodnotě 105 Kč
- práci v terénu
- možnost nabrat zkušenosti se spoluprací s mezinárodní společností

Místo pracoviště: Plzeň,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita