Sazba za hodinu

Referent pořizování DAT - brigáda

referenční číslo: 58dce11ea5ad95277423849c | aktuálnost: 22.04.2018

Adecco spol. s r.o.

Pro našeho významného klienta se sídlem v Křimicích hledáme vhodné uchazeče na pozice REFERENT POŘIZOVÁNÍ DAT.

Náplň práce

  • zadávání a kontrola objednávek a dat do PC
  • zpracování statistických dat v NJ
  • příprava zásilek

Požadujeme

  • SŠ, resp. VŠ vzdělání
  • dobrá znalost NJ na úrovni A2 a vyšší
  • velmi dobrá znalost práce s PC (Word, Excel)
  • pečlivost, spolehlivost, svědomitost
  • smysl pro pořádek

Nabízíme

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: PLZEŇ – KŘIMICE
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • výborná dopravní dostupnost – MHD
  • práce ve stabilní společnosti
  • administrativní práci v příjemném prostředí v kanceláři v našem provozu v Plzni-Křimicích
  • možnost volby pracovního času v rozmezí 8:30 – 20:00
  • přivýdělek vhodný pro studenty nebo maminky na mateřské dovolené

Místo pracoviště: 30100

Region: Plzeňský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Brigáda

Minimální požadované vzdělání: Maturita