Sazba za hodinu

Pracovník pneuservisu - DPP

referenční číslo: 58b67f84a5ad9528f07eb3b5 | aktuálnost: 10.04.2018

AUTO JAROV, s.r.o.

Velká česká obchodní společnost se zaměřením na prodej a servis vozidel vyhlašuje výběrové řízení na pozici pracovník pneuservisu - DPP

Náplň práce

Na jarní sezónu přezouvání pneumatik hledáme pracovníky na výpomoc. Předchozí zkušenost není podmínkou, zaučíme vás. Popříp. je možnost pouze navážet pneumatiky.  Nabízíme smlouvu na dohodu o provedení práce - 160Kč/hod.  Jedná se o práci na směny: po-pá (ranní od 7 do 15:30 hodin a odpolední od 10:30 do 19 hod) a v sobotu (od 9 do 14 hodin).

Požadujeme

- manuální zručnost
- zkušenost s přezouváním pneumatik výhodou
- řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
- čistý trestní rejstřík

Mzda: 160 Kč / hodinu

Místo pracoviště: Osiková 2, Praha 3, 130 00

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl

Pracovní poměr: Brigáda

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní