Sazba za hodinu

rozbalit

Brigády - Kraj Vysočina (4)

Ranní brigáda ve spediční firmě - 250 Kč/2 hodiny #iqtp1

Hledáte přivýdělek ke studiu nebo ke svému současnému zaměstnání? Jste fyzicky zdatný a manuální práce Vám nedělá problém? Máme pro Vás brigádu na ranní směnu od 6:00 do 8:00. Možnost docházet denně od pondělí do pátku, případně vzít pouze některé dny v týdnu - podmínkou je však vzít minimálně 2…

Obsluha lahůdek - 97 Kč/hod - ranní i odpolední směna #L4LJg

Pro obchodní řetězec v Jihlavě hledáme šikovné a spolehlivé brigádníky pro obsluhu lahůdkových pultů. Brigáda je vhodná pro uchazeče v evidenci na ÚP, na rodičovské dovolené, studenty VŠ či jako přivýdělek ke svému stávajícímu zaměstnání. Možnost výběru směny dle Vašich časových možností (i…

Letní brigáda - až 104 Kč/hod

(Třebíč)

Náplň práce: jednoduché kompletace/montáže výrobků základní obsluha stroje na výrobu dílů kontrola, balení, ostatní pomocné práce délka brigády je na vzájemné domluvě (nejméně však na jeden měsíc)   Požadujeme: věk minimálně 16 let spolehlivost a pečlivost chození včas na směny dobrý…

Mzda: 90 - 104 Kč / hodinu

Velké Meziříčí - prodavač/ka lahůdek (brigáda)

(Velké Meziříčí)

Hledáte přivýdělek ke studiu, mateřské, důchodu, či ke svému stálému zaměstnání? Máte rádi, když jsou věci na svém místě a nebojíte se fyzicky náročnější práce? Tak hledáme právě Vás!

Může Vás zajímat

JobDnes.cz - Moje cesta do prace

Nechte si zasílat nejnovější nabídky práce odpovídající vašemu hledání

Ochrana osobních údajů