Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Projektový manažer výstavby haly s AJ

referenční číslo: 54614 | aktuálnost: 02.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na green fieldu vzniká nová výrobní společnost, pokud chcete být u toho a máte podobné zkušenosti, dejte mi o sobě vědět! Kromě velké míry seberealizace oceníte atraktivní mzdu a možnost smlouvy na dobu neurčitou hned po zkušební době. Těším se na pohovor. :-)
Vedení přípravy, plánování, koordinace a monitorování přidělených inženýrských projektů, zajištění dodržování harmonogramů a rozpočtů Dohled nad dodržováním harmonogramu, rozpočtu a postupů, kvality práce Koordinace a efektivní komunikace , spolupráci mezi všemi zúčastněnými stranami projektu, včetně inženýrských institutů, stavebních dodavatelů, dodavatelů zařízení a dalších relevantních stran. Pravidelný reporting vedení společnosti Spolupráce: Úzce spolupracujte s projektovým ředitelem a ostatními členy týmu, abyste poskytovali technickou podporu a zajistili, že cíle projektu budou splněny efektivně a efektivně. Zodpovědnost za transfer a implementaci technologií

Požadujeme

Vzdělání ve strojní inženýrství nebo příbuzném oboru Znalost angličtiny na komunikativní úrovni min. B2 (denní kontakt se zahraničím) Zkušenosti s projektovým řízením Zkušenosti na obdobné pozici (budování závodu na green fieldu) velkou výhodou Efektivita, multi-tasking Ochota spolupracovat a chuť budovat

Nabízíme

Atraktivní mzda Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days Stravenkový paušál Notebook, telefon i k soukromým účelům Smlouva na dobu neurčitou Možnost seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl