Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Plánovač výroby do nového projektu

referenční číslo: 54540 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pozice plánovače výroby ve výrobní společnosti zahrnuje zajišťování efektivního plánování a koordinaci výrobních procesů. Tato role je klíčová pro plynulý chod výroby a vyžaduje pečlivost, organizační schopnosti a technické myšlení. Proto hledám někoho, kdo se této role ujme, zapadne do týmu a přijme výzvu v novém projektu výrobní společnosti v Teplicích.
ověřování dostupnosti materiálu a kapacit tisk a následná kontrola podkladů pro výrobu (zakázkový list, typové štítky atd.) plánování zásob plánování výroby v informačním systému generování skladových zakázek archivace zakázek v interním systému, následné ukládání podkladů na server

Požadujeme

ukončené středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání technického směru zkušenosti s plánováním výroby znalost projektového plánování a optimalizace procesů výhodou jsou znalosti se zpracováním plechů komunikativní znalost němčiny nebo angličtiny, tady je to must have, firma má sídlo v zahraničí, se kterým budete denně v komunikaci

Nabízíme

26 dní dovolené, roční bonus až 50%, měsíční prémie a další benefity, např. příspěvek na stravování, dopravu a PP motivující finanční ohodnocení zázemí silné mezinárodní společnosti moderní, čisté a příjemné pracovní prostředí stabilní práci v prosperující společnosti kvalitní zaškolení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Jana Maredová Kočárková
+420 604 226 079