Typ nabídky

Minimální mzda

Koordinátor EHS

referenční číslo: 53045 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte praxi z výrobního prostředí a nejsou vám cizí pojmy jako BOZP, PO a ŽP? Hledáte pracovní příležitost, která vám umožní se dále rozvíjet a být u startu nových projektů? Pokud ano, neváhejte se přidat do dynamického kolektivu a pracujte v novém moderním prostředí v souladu s průmyslem 4.0.
Budete mít na starost oblast BOZP, PO a ŽP Budete vést agendu týkající se pracovních úrazů a nehod a kontrolovat jejich dodržování Plánovat a koordinovat interní a externí audity - vyhodnotit je a implementovat nápravná opatření Vzdělávat se v oblasti platné legislativy a zodpovídat za platnost opatření ve společnosti Budete organizovat školení zaměstnanců Komunikovat s orgány státní veřejné správy a samosprávy

Požadujeme

Alespoň 2 roky praxe na pozici EHS ve výrobní společnosti Středoškolské či vysokoškolské vzdělání, nejlépe technického směru Oprávnění pro výkon odborné činnosti na úseku BOZP, PO a ŽP Komunikativní anglický jazyk B1-B2 Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Bonusy a prémie již od nástupu Dny dovolené navíc Dotované stravování na pracovišti Příspěvek na životní nebo penzijní připojištění Příspěvek na sport Přátelský kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha