Synergie, s.r.o.

Synergie, s.r.o.
Sokolovská 84-86
18600  Praha 8

Jako personální agentura působíme na českém trhu více než 22 let. Ve svých pobočkách v Praze a v Brně nabízíme širokou škálu pozic pro zkušené specialisty, manažery, ale i absolventy. Jsme členy Asociace poskytovatelů personálních služeb APPS a řídíme se zlatými standardy personálních služeb.

Prostřednictvím naší sesterské společnosti Synergie Temporary Help obsazujeme pozice také ve výrobním sektoru a administrativě formou agenturního zaměstnávání.

- Máme 22 let zkušeností na českém trhu práce
- Jsme 5. největší skupina poskytovatelů HR služeb v Evropě
- Působíme v 15ti zemích v Evropě


Další informace

Proč zaslat svůj životopis právě do Synergie? "Naší prací je Vaše kariéra"

V Synergie jsme přesvědčeni, že slušnost, péče a kvalitní servis patří neodmyslitelně k naší práci, kterou vnímáme jako poslání.

V souladu s tím si zakládáme na:

Důkladné znalosti trhu práce a jednotlivých oborů

Profesionálním, zároveň příjemném přístupu konzultantů (pracovní pohovor u nás není stresujícím, ale skutečným rozhovorem)

Transparentní komunikaci (poskytneme Vám zpětnou vazbu i v případě té negativní)

Individuálním přístupu konzultantů (po střetnutí Vám dá konzultant zpětnou vazbu, případně nasměruje a poradí, na co se zaměřit v rámci přípravy na další pohovor)


Co o nás řekli kandidáti, kterým jsme pomáhali najít práci?

“Skvělý a profesionální přístup, dokonalá připravenost, znalost nejen klienta samotného, ale i konkurenčních společností. Pravidelná informovanost o realizovaných krocích, vřelost, otevřenost a přehled o nabízené pozici.”

“Pohovor byl velice profesionální, konzultantka s příjemným a inteligentním vystupováním. Po delší době je to pro mě milá zkušenost při komunikaci s personalistou.”

“Celkově akční, empatické a profesionální. Popis pozice i v předešlém telefonátu. Profesionální empatický přístup, osobní rady pro mě.”


Navštivte nás na sociálních sítích:

Facebook
Linkedin

Firemní benefity:

  • Vzdělávání
  • Stravenky