Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Mediální skupina MAFRA je silná, stabilní a sebevědomá společnost se suverénním postavením na mediálním trhu. Díky svému širokému portfoliu produktů, projektů a služeb nabízí pestrou paletu volných pozic. Vstupte s námi do atraktivního multimediálního světa a poznejte média i z té opačné stránky. Staňte se jedním z nás a podílejte se na vzniku velkých věcí. Věcí, bez kterých si svůj život nedokážeme představit...Právě hledáme novou kolegyni/ nového kolegu na pozici:

Pracovník přenosu dat a obsluha zařízení CTP

(referenční číslo: 1414797911)

Tiskárny MAFRAPRINT jsou součástí mediální skupina MAFRA a specializují se na produkci novinového charakteru.
Zaměstnáním v nich získáte možnost podílet se na vydávání deníků MF DNES, LIDOVÉ NOVINY a Metro!
Právě hledáme novou posilu týmu do pražské tiskárny. Možná jste jí právě Vy!

Vaším úkolem bude:

  • příjem a kontrola výrobních podkladů,
  • komunikace se zákazníky,
  • výroba tiskových desek a jejich příprava k tisku,
  • práce v moderním polygrafickém závodě.

Očekáváme:

  • střední vzdělání polygrafického směru (maturita nebo výuční list),
  • uživatelskou znalost práce na PC,
  • ochotu pracovat ve směnném provozu,
  • ochotu naučit se novému,
  • spolehlivost.

Nabízíme:

  • čisté pracovní prostředí v moderním polygrafickém závodě,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • týden dovolené navíc,
  • příspěvek na závodní stravování a další zaměstnanecké výhody,
  • perspektivní zázemí stabilní mediální skupiny,
  • termín nástupu dle domluvy.

Počet požadovaných nástupů.

1

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Média, polygrafie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas