Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Rozjetý mediální vlak MAFRAexpres, jeden z nejrychlejších na českém trhu, "zapíná těšení" na nové cestující, kteří s námi budou utvářet svět internetové a printové reklamy.

Jste týmový hráč? Jsou pro Vás peníze až na prvním místě?
Pokud ano, sice nezastavujeme, ale právě Vám trochu přibrzdíme :-) Tak vstupte s důvěrou! :-)

Sales manager pro print a online

(referenční číslo: 59395a9bbabecf3ec967402a)

PLÁN CESTY (aneb Co Vás čeká a nemine?)

  • seznámení s pravidly jízdy a ostatními cestujícími (seznámení s týmem a klienty),
  • usazení na vlastní místo u okýnka (usednutí na vlastní pracovní místo),
  • aktivní vyhledávání nových zajímavých stanic a míst pro zastavení (rozuměj klientů :-),
  • udržování aktuálních stanic a jejich rozšiřování (budování vztahu u stávajících klientů),
  • pravidelný monitoring konkurenčních vlaků (neboli konkurence),
  • kooperace s ostatními cestujícími (spolupráce s ostatními kolegy),
  • podávání zpráv z průběhu cesty hlavnímu průvodčímu (neboli meetingy s nadřízeným).

PODMÍNKY K ZÍSKÁNÍ MÍSTENKY (aneb Co musíte umět?)

  • zkušenosti z předchozích obdobných jízd (Vaše obchodní zkušenosti opravdu oceníme),
  • vášeň pro rychlovlaky (nadšení pro média, reklamu, online a print svět),
  • silné odhodlání vypravit se s námi na cestu (vnitřní motivaci jít za svým cílem),
  • ambice dorazit až do cílové stanice (prostě a jednoduše uzavřít obchod :-).

CO VÁS VE VLAKU ČEKÁ? (aneb nejsme žádná "lokálka")

  • zajímavé a motivující podmínky cesty (finance, peníze, mzda),
  • atraktivní nástupiště na Praze 5 - v blízkosti metra Anděl (tady je pro Vás připravená prima kolečková židle),
  • moderní a pohodlné vybavení našich kupé (stylové pracovní prostředí),
  • podání ruky od strojvedoucího a ostatních (respekt k Vám a Vaší práci),
  • přátelský a pohodový tým cestujících (skvělí kolegové),
  • taška dárkových balíčků na cestu navíc (benefity i v tomto kupé),
  • MAFRAexpres vzdělávací akademie (podpoříme Vás vývoj a vzdělávání),
  • nepostradatelný jídelní vůz a i relaxační kupé (budete se mít kde najíst a kam si zajít do relax zóny).

Máte chuť si sbalit pár nejdůležitějších věcí a vyrazit?

Tak neváhejte a zasílejte své žádosti o místenky ve formě svých CV v českém jazyce a těšte se na brzké oslovení naší stevardkou.

Místo pracoviště: Karla Engliše 519/11, Praha 5, 150 00

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Profese: account manager, konzultant v médiích, reklamě, obchodní zástupce

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Firemní akce, Mobilní telefon, Notebook, Provize z prodeje, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Ubytování/příspěvek na ubytování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zdravotní volno/sickday