Typ nabídky

Minimální mzda

Odborný referent/zástupce vedoucího Odboru investic a veřejných zakázek

referenční číslo: DBAC40C8 | aktuálnost: 17.02.2017

Městská část Praha 7

Městská část Praha 7 přijme na volnou pozici Odborného referenta/zástupce vedoucího Odboru investic a veřejných zakázek

Náplň práce

MČ Praha 7 přijme do pracovního poměru Odborného referenta/zástupce vedoucího Odboru investic a veřejných zakázek
Veškeré požadavky pro výkon funkce a poptávkové řízení jsou zveřejněny na úřední desce ÚMČ Praha 7 a na www.praha7.cz v rubrice volná místa do 6.2.2017

Požadujeme

- vysokoškolské v bakalářském studijním programu nebo vyšší
odborné vzdělání
- vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském
studijním programu
(ideálně právnický nebo ekonomický směr)
Vhodné i pro absolventy

- znalost zákona č. 134/2006 Sb., o zadávání veřejných zakázek a
jeho prováděcích předpisů
- zkušenost s administrací veřejných zakázek malého rozsahu a
veřejných zakázek vyhlašovaných podle zákona č. 137/2006 Sb., o
veřejných zakázkách
- praxe s veřejnými zakázkami min. 2 roky na pozici referenta
veřejných zakázek nebo právníka
Výhodou:
- velmi dobrá znalost MS Office(zejména MS Word a Outlook)
- zkušenost s vedením kolektivu
- zkušenost s elektronickými nástroji na zadávání zakázek
(např. tendermarket, NEN)

Nabízíme

Pracovní poměr na dobu neurčitou
Zařazení podle délky praxe a vzdělání, osobní příplatek.
Zaměstnanecké benefity (stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny volna na překonání zdravotních obtíží pružná pracovní doba, jazykové a odborné kurzy)
Přátelský kolektiv

Místo pracoviště: Praha 7

Region: Praha

Obor: Státní, veřejná správa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyšší odborné

Vhodné pro: Absolventy