Typ nabídky

Minimální mzda

Area manažer pro oblast severních a východních Čech

referenční číslo: 9E43218A | aktuálnost: 06.02.2017

UNIPETROL RPA, s.r.o.

Společnost Unipetrol RPA, s.r.o. – BENZINA, odštěpný závod hledá do svého týmu spolehlivou, samostatnou, iniciativní a motivovanou osobnost na uvedené pracovní místo: Area manažer pro oblast severních a východních Čech.

Náplň práce

Náplň práce:
• Kontrola, poradenství a motivace obchodních partnerů
• Příprava obchodních plánů
• Školení obchodních partnerů
• Kontrola standardů společnosti
• Zodpovědnost za výsledky v daném regionu

Požadujeme

• Min. 2-3 roky praxe na obdobné pozici v Retailu, praxe s vedením lidí podmínkou
• SŠ/VŠ vzdělání
• Znalost práce na PC a znalost MS Office (práce v Excelu)
• Znalost AJ výhodou
• Orientace na výsledek, samostatnost, asertivita
• Odolnost vůči stresu
• Schopnost flexibilního řešení krizových situací a návrhy na zlepšení do budoucna

Nabízíme

• Zajímavou pracovní příležitost v mezinárodní skupině
• Příležitost účastnit se zajímavých projektů
• Možnost osobního i profesního růstu
• Odpovídající mzdové ohodnocení
• Široký balíček zaměstnaneckých benefitů

Místo pracoviště: oblast severních a východních Čech (Liberecko, Náchodsko, Boleslavsko)

Region: Liberecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita