Typ nabídky

Minimální mzda

Trenér/KA do "jiného" fitness centra

referenční číslo: 1562BF4A | aktuálnost: 02.05.2017

prokariera s.r.o.

Všechny informace k pozici i další nabídky najdete na www.prokariera.cz . v případě zájmu o registraci v naší interní databázi zájemců o pracovní nabídky, pošlete CV na info@prokariera.cz.

Náplň práce

- naším klientem je tak trochu "jiné" fitness centrum. Oproti jiným se totiž zaměřuje na klientelu ryze individuální. Skupiny cvičících nejsou nikdy více jak po 4 lidech, trenér je alfou omegou každé lekce. Doprovází skupinu nebo člověka po každém přístroji, sestavuje plány na míru. Do této posilovny chodí lidé, kteří chtějí mít trenéra jen pro sebe, každou hodinu, a cíleně tak spolu s doplněním jídelníčku pracovat na svém cíli, ať je jím redukce hmotnosti, nabrání svalové hmoty nebo formování. Žádný klient si zde nechodí jen tak sám zacvičit. Fitness centrum má stabilní a rozšiřující se klientelu, rovnou tedy budete trénovat, nemusíte čekat nebo shánět jen vlastní zákazníky. Vzhledem k unikátnímu přístupu ke klientům se služby stále rozvíjejí dopředu a společnost už několik let roste. Pobočky se nachází v centru Brna. Je-li Vám tento přístup k lidem bližší než davová fitka, možná právě Vás hledáme.
- vedení individuálních tréninků s jednotlivci, popř. skupinami max. po 4 lidech
- klienti si nikdy nechodí zacvičit samostatně, budete se tedy neustále aktivně zapojovat do každé lekce
- zpočátku se jedná o zajištění klientely na cca 3 dny v týdnu, později častěji také dle Vaší aktivity. Víkendy NE.
- sestavování tréningových a stravovacích plánů a vstupní diagnostické prohlídky nových cvičenců
- kontrola stavu zásob doplňkových produktů na pobočce
- nic jiného než tréninky a tyto doplňkové služby a statistiky si neřešíte, máte k dispozici asistentku
- budování dlouhodobého vztahu s klienty, zájem o ně jako o komplexní osoby, nechceme instantní zákazníky a řešení
- práci lze dělat na ŽL nebo na dohodu, s pozdějším zájmem o práci na plný úvazek
- možnost se vypracovat na vedoucího pobočky, pobočky se nachází v centru Brna

Požadujeme

- absolutním základem je mimo Vašich schopností Váš přístup k lidem
- kurz nebo licenci dle zákona umožňující výkon samostatné trenérské činnosti
- měli byste být komunikativní, milí, empatičtí, umět pochopit člověka v jeho podstatě, nejen jako sval
- organizační schopnosti pro rozvržení časových harmonogramů
- základní znalosti z oblasti celkového zdraví člověka, psychosomatiky, fyziologie ap. výhodou

Nabízíme

- nadstandardní ohodnocení
- již zaběhnutou klientelu!!!
- prostory vybaveného moderního fitness centra v srdci Brna s full servisem okolo
- velkoobchodní ceny na doplňkové zboží
- možnost práce na plný úvazek
- možnost vybudovat si vlastní tým ve fitness centru a stát se jeho vedoucím

Místo pracoviště: Brno

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair, Školství, výuka, vzdělávání, sport, Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Živnostenský list / OSVČ

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby

Vhodné pro: Rodiče s dětmi, Absolventy, Studenty