Aktuální volná místa

MAFRA, a.s.

Mediální skupina MAFRA hledá pro svůj nový projekt nového kolegu/ novou kolegyni na pozici FINANČNÍ ŘEDITEL/KA. Jedná se o velmi komplexní pozici, která je vhodná pro ty z vás, kteří mají zkušenost s finančním řízením menší firmy a nebo působili v oblasti controllingu. Pokud hledáte nové uplatnění v akčním prostředí, kde budeme nepostradatelným článkem a budete mít možnost věci zlepšovat, možná jste jej již našli.

Finanční ředitel/ka pro nový projekt

(referenční číslo: 1293999424)

Co bude Vaším úkolem?

Vaší hlavní oblastí působení bude kompletní vedení finanční části jednoho z našich projektů. Budete mít na starost procesní zaštítění i faktickou realizaci finančního plánování, analýzy i controllingu. Metodicky i manažersky vedete ekonomické oddělení a reportujete vedení společnosti.

Co Vás čeká během prvních šesti měsíců?

  • Vašim klíčovým úkolem bude analýza, definice a implementace jednotlivých procesů v rámci oddělení.
  • Budete zodpovědný/á za definici, tvorbu a údržbu finančních i nefinančních ukazatelů (KPI´s).
  • Budete osobou zodpovědnou za finanční plánování a controlling.
  • Budete stěžejní osobou při realizaci a publikaci reportů pro vedení společnosti a s tím spojených závěrkových operacích.
  • Budete součástí strategických obchodních jednání.
  • Budete se podílet na bezproblémovém chodu svěřeného úseku.

Potěší nás, pokud budete mít:

  • Vysokoškolské vzdělání ekonomického směru.
  • Praxe v oblasti controllingu nebo na obdobné pozici alespoň 5 let.
  • Znalost účetnictví a českých účetních standardů, zkušenost s IFRS je výhodou.
  • Znalost SAP CO (controllingový modul) a SAP BW (datový sklad).
  • Zkušenost s vedením týmu Vám bude jen ku prospěchu.

Budeme si rozumět, pokud jste navíc ještě:

  • Kombinace analytika a projektového manažera.
  • Zastánce komplexního přístupu k problémům, je Vám vlastní umění prioritizace.
  • Vám vlastní cílená zvídavost a s s průměrem se nespokojíte.
  • Schopen/ schopna překonávat problémy, hledat jednoduchou a přesto efektivní cestu k jejich řešení.
  • Osobnost, která si i v těžších časech dokáže zachovat nadhled i úsměv.

Máme pro Vás připraveno:

Spoustu příjemných věcí, dejte nám o sobě vědět a vše probereme na osobním setkání.

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Ekonomika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce